top of page

2010-present alumni

Public·10 members
Everett Bailey
Everett Bailey

Hay Day APK Yeni Sürüm - En İyi Çiftlik Oyunu, Ücretsiz İndirinBazı ekinler ve birkaç tavuk tutmak için bir kalem yetiştirmek için küçük bir toprak parçasıyla başlıyorsunuz. Amacı, çiftliği aşamalı olarak inşa etmek ve büyütmek, ürünlerinizdeki karakterlere ve diğer oyunculara, çiftinize yeniden yatırım yapabileceğiniz para kazandırmaktır.
hay day apk yeni sürüm


Download: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Fvittuv.com%2F2unH4v&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw2rr50B9hqWp0v6fw0x8QjcHay Günü, karakter dolu, sevimli, eğlenceli grafiklerle iyi görünüyor. Detaylara gösterilen bu dikkat, onu sadece diğer birçok tarım oyunundan daha fazla kaldırdı. 2012 yılında piyasaya sürüldüğünden beri, geliştirici Supercell, oyunu sürekli güncelledi ve genişletti. Bu, taze kalmasına yardımcı olur ve her zaman köşede yapılacak yeni bir şeyin vaadi demektir.


Kullanıcılara yepyeni bir çiftlik oyunu deneyimi sunan Hay Day, ellerinizle yapacağınız farklı hareketler yardımıyla kontrol edebileceğiniz birçok farklı içeriği sizlere sunuyor.


Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu oyunda çiftlik kurarak işleri ilerletmeye çalışıyorsunuz. Çiftliğiniz geliştikçe açılan yeni kategoriler sayesinde farklı alanlarda faaliyet gösterebiliyorsunuz.


Kilinizi ve diğer öğelerinizi aldıktan sonra, saksı, çaydanlık vb. farklı özelliklere sahip nesneler oluşturun. Aynı zamanda çıkrık yeni koleksiyon dekorasyonlarıyla yeniden tasarlandı. Bu oyunda bulabileceğiniz iki yeni hayvan çita ve sevimli kobaydır. Aslında bu güncellemeyi dinlerken yukarıdaki faktörleri göz ardı edemeyiz.


hay day apk yeni sürüm indir


hay day apk yeni sürüm hile


hay day apk yeni sürüm güncelleme


hay day apk yeni sürüm nasıl yüklenir


hay day apk yeni sürüm mod


hay day apk yeni sürüm 2023


hay day apk yeni sürüm son versiyon


hay day apk yeni sürüm android oyun club


hay day apk yeni sürüm para hilesi


hay day apk yeni sürüm kurulumu


hay day apk yeni sürüm ne zaman çıkacak


hay day apk yeni sürüm oyna


hay day apk yeni sürüm hileli indir


hay day apk yeni sürüm ücretsiz indir


hay day apk yeni sürüm yükleme


hay day apk yeni sürüm hata veriyor


hay day apk yeni sürüm özellikleri


hay day apk yeni sürüm inceleme


hay day apk yeni sürüm tamindir


hay day apk yeni sürüm altın hilesi


hay day apk yeni sürüm bilgisayara indir


hay day apk yeni sürüm elmas hilesi


hay day apk yeni sürüm türkçe indir


hay day apk yeni sürüm nasıl güncellenir


hay day apk yeni sürüm çalışmıyor


hay day apk yeni sürüm tablet indir


hay day apk yeni sürüm canlı destek


hay day apk yeni sürüm facebook bağlantısı


hay day apk yeni sürüm hızlı indir


hay day apk yeni sürüm online oyunlar net


hay day apk yeni sürüm sistem gereksinimleri


hay day apk yeni sürüm ios indir


hay day apk yeni sürüm pc indir


hay day apk yeni sürüm hile nasıl yapılır


hay day apk yeni sürüm video izle


hay day apk yeni sürüm resmi sitesi


hay day apk yeni sürüm forum


hay day apk yeni sürüm ipucu ve taktikler


hay day apk yeni sürüm arkadaş ekleme


hay day apk yeni sürüm google play store indir


Eski sürümünü, yeni güncellenen sürüme alışkın olmadığınız için, son çıkarılan sürümün cihazınız desteklemiyor olmasından, cihazınızı yavaşlatıyor olmasından, zararlı yazılım içeriyor olmasından veya size özel olan daha birçok nedenden dolayı kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat eski sürümü kullanıcıların şunları da bilmesinde fayda var.


Ayrıca, 17. seviyeye ulaştığınızda kilidi açılan bir limana da sahipsiniz. Burada, geminizi dünyanın her yerine eşya göndermek için kullanabilirsiniz. 16000 jeton harcamanız ve limanı onarmak için bir günden fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Geminin size yeni gönderiler getirmesi için 4 saat beklemelisiniz. Gerekirse, hemen göndermek için beş elmas kullanın. Limanın kilidini açtığınızda, balık tutmanın da kilidini açarsınız. Burada göl kenarında bir eviniz, yem yapmanıza yardımcı olacak bir masa, yem kutusu, balıkçı teknesi, balıkçı, büyük bir göl olacak. Balıkları yakalamak için Hay Day talimatlarını takip edin.


Hay Day, Supercell tarafından geliştirilen bir mobil çiftlik simülasyon oyunudur. Oyuncular, çiftliklerini yönetirler ve tüm çiftlik işlerini yaparlar; bitkileri eker, hayvanları besler, ürünleri toplar ve satış için hazırlarlar. Oyun, birçok özellik içerir, örneğin üretim binaları, ticaret gemileri, arkadaşları ziyaret etmek, Facebook arkadaşlarıyla bağlantı kurmak ve daha fazlası. Hay Day, iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda oynanabilir ve ücretsiz olarak indirilebilir. Son sürümü, 12.0.1'dir ve Mart 2021'de yayınlanmıştır. Güncelleme, yeni özellikler, düzeltmeler ve iyileştirmeler içermektedir.


Çiftçilik maceralarına yeni bir boyut katan Hay Day Farm APK İndir ile sınırsız para sürümünü edinin. Bu yazıda, sınırsız para sürümünün size nasıl zengin bir çiftçilik deneyimi sağlayabileceğine bakacağız.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Jonah Stribling
  Jonah Stribling
 • Eric Sickly
  Eric Sickly
 • Waylon Gray
  Waylon Gray
 • James James
  James James
bottom of page